Obchodní podmínky

zpět na eshop

Ochrana osobních údajů

Osobní údaje jsou chráněny před zveřejněním a použitím třetí osobou. Jsou použity pouze pro zaslání objednané zásilky a pro komunikaci se zákazníkem.

Zákony a předpisy:
Zákon č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Objednávání

Nabízíme Vám možnost nákupu přímo z Vašeho domova, kde můžete nakupovat nonstop. Objednávat si můžete jednoduše a pohodlně pomocí našich stránek www.krkonosskesirupy.cz.

Potvrzení objednávky

Potvrzení objednávky Vám zašleme e-mailem, o odeslání budete taktéž informováni e-mailem. U některých objednávek (větší množství apod.) Vás můžeme kontaktovat telefonicky pro potvrzení objednávky.

Zrušení objednávky

Každou objednávku můžete zrušit před odesláním a to telefonicky či e-mailem. Stačí uvést jméno, e-mail. Pokud nebude, v případě platby převodem, příslušná částka do 10 pracovních dnů připsána na účet prodávajícího, bude objednávka prodávajícím zrušena.

Reklamace a záruka

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné zjevné vady (adresa objednatele apod.). Případné vady je kupující povinen neprodleně ohlásit naší firmě. Za vady vzniklé během přepravy neručíme.

Postup při reklamaci:
informujte nás o reklamaci telefonicky, e-mailem či písemně.
Poté Vás budeme kontaktovat a domluvíme se na dalším postupu.
Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku.

Zákony a předpisy:
Zákon č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání.
Zákon č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

zpět na eshop