Lenka Holubcová 

Dobrý den, pane Konopku, děkuji za rychlou a vstřícnou reakci a domluvíme se. S pozdravem, Lenka Holubcová

Červenec 13, 2017 - 7:11 AM

Petr Konopek 

Dobrý den paní Holubcová,tato reakce mohla nastat díky vysokým teplotám při našem prodeji. Jelikož nepoužíváme žádné chemické stabilizátory,může se to stát. Určitě mi pošlete kontaktní údaje na e-mail nebo sms a my Vám zašleme výrobek nový. Děkuji za pochopení a přijměte omluvu za způsobené nepříjemnosti.

Červenec 11, 2017 - 7:12 AM

Lenka Holubcová 

Dobrý den, 23.6. jsem na trzích ve Vrchlabí zakoupila dva vaše sirupy – citrón se zázvorem a rakytník. Na radu paní, která nám je prodávala jsme oba poctivě uložili do lednice. V horkých dnech jsme citrón začali hned používat, je skvělý a stále chutná. Rakytník jsem otevřela 6.7., ale bohužel bylo znát, že něco není v pořádku – asi třetina „vyšuměla“ do dřezu a byl cítit po alkoholu. Předpokládám tedy, že i s největší péčí zkvasil. Jaký je možný další postup, prosím? Předem děkuji za odpověď. Lenka Holubcová

Červenec 11, 2017 - 6:22 AM

Petr Konopek 

Dobrý den děkujeme za reakci. Osobně bych doporučoval po jídle,ale pokud Vám to nedělá potíže po ránu,není to problém. Vynikající účinky čili Vám jistě prospějí. Mnoho zdraví přeji! (výrobce)

Březen 17, 2017 - 12:52 PM

Jiří Havel 

Každý den si dávám panáka – říkám tomu „čilijovej“ – prostě 0,2 dl sirupu s chilli. (Dostal jsem 1 l od Jéžíška.)
A nemá to chybu – akorát nevím, zda po ránu na lačno (jako slivovici), nebo před jídlem, nebo po jídle.
Už jsem si na to tak zvyknul, že mi to ani nepřipadá, že by to pálilo.
Jiří Havel

Březen 15, 2017 - 1:08 PM

Hana 

Nahodou jsem na trhach natrefila na tyto sirupy, byla jsem v tu dobu tehotna, tak jsem na doporuceni vyzkousela chutny Ibisek a Materidousku.
Ted mame vypito a vracim se pro sirupy na eshop. Nevim ktery vybrat, ale uz se na nej s detmi tesime..
Skoda jen, ze se tento produkt neda zakoupit v okoli MB ci Jicina..Vsem doporucuji a prej hodne daru vyrobcum.

Únor 15, 2017 - 9:28 AM

Sistershoods 

Výborné sirupy a bylo těžké si vybrat. Nakonec máme úchvatný jitrocelový sirup.

http://sisters-hoods.blogspot.cz/2016/11/vanocni-trhy-kuks-2016.html

Listopad 19, 2016 - 1:37 PM

Antonín Pekárek 

Borůvka,rakytník a grep se zázvorem to je TOP!
Zkušenosti s těmito výrobky máme bohaté a i když jsem zkoušel jiné výrobce tyto musím vyzdvihnout.
Děkujeme a přejeme hodně úspěchu! T.P.

Říjen 20, 2016 - 3:11 PM

Petra Mihanská 

Výborná varianta přírodní léčby,doporučuji a zase u Vás nakoupíme.

Červenec 22, 2016 - 8:25 PM

Miroslav 

Dobrý den sirupy používáme již rok a pozitivně působí na náš zdravotní stav. Hodně štěstí ve výrobě a děkujeme!

Červenec 9, 2016 - 1:30 PM

Ing.Alena Kuřinová 

Sirupy odebírám pravidelně a vždy jsem byla velmi spokojena. V poslední objednávce jsem si objednala 3 borůvkové sirupy, celou dobu byly uchovávány v lednici, přesto poslední sirup zkvasil. Na etiketě byla uvedena minimální trvanlivost do 31.7.2016.

—Dobrý den paní Kuřinová,
chci Vám podat vysvětlení ohledně zkvašení sirupu. Díky Vaší recenzi jsem zjistil,že se to stalo i mně zde ve výrobně s borůvkovými sirupy stejné várky,kterou jste si zakoupila. Příčina všeho byla,že termostat chlazení (fáze výroby prochlazování macerátu )byl vadný (již odstraněno) a tak se nezdařilo docílit dobu trvanlivosti bez chemické podpory. Omlouvám se a rád zašlu výrobek nový pochopitelně na vlastní náklady. (várka bude dokončena cca.30.6.)

Červen 13, 2016 - 2:48 PM

Milena 

Výborný sirupky které fungují.Dávám dětem a prevence super. Rakytník,borůvka a mateřídouška! Děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů. Míla

Květen 12, 2016 - 11:02 AM

Jana.B 

Boruvka výborná,cukr je nižší už za dva měsíce.
děkuji za radu.Jsem Vaším novým zákazníkem!

Květen 8, 2016 - 12:24 PM

Dáša 

Jsem velice spokojena s reakcí pana Konopka. Po uveřejnění mé mírně nepříjemné zkušenosti s obhozením kuchyně zkvašeným sirupem mi poslal na své náklady nový.
Přeji panu Konopkovi hodně spokojených zákazníků a já určitě budu patřit mezi ně.
Dáša

Duben 15, 2016 - 10:43 AM

Petr Konopek 

Dobrý den paní Dášo,vzhledem k tomu,že chemicky neupravujeme výrobky,tato reakce může nastat,zvláště pak,když není sirup uchován v lednici.
Pokud výrobek skladujete v lednici,ke zkvašení nedojde. Při nákupu každému klientovi tuto informaci sdělujeme a je to uvedeno i na etiketě výrobku.
Zkušenost s touto reakcí při uchovávání v chladu nemáme i při množství prodaných borůvkových sirupů.
děkujeme za Váš názor. (výrobce)

Duben 12, 2016 - 4:47 AM

mirka 

Chtěla bych poděkovat za rychlé dodání,za dárek.Sirupy jsou vynikající a opravdu poctivá chuť.

Březen 7, 2016 - 8:37 AM

Veronika 

Vyzkoušela jsem už snad všechny šťávičky od této firmy a jedním slovem PECKA! Nic jiného uz nechceme 😊
Mohu jen doporučit a jestli se vám zdá cena vysoká, tak zdravíčko je mnohem dražší 😉

Leden 10, 2016 - 11:00 PM

Zdeněk 

Vánoční dárky měly úspěch a sirupy jsou moc dobré.Děkuji za celou rodinu a přeji dalších mnoho spokojených klientů.
Hezký Nový rok a pevné zdraví!

Prosinec 28, 2015 - 11:35 AM

Mahulenka 

Vážený pane Konopku,zasíláme velké díky Vám a vašim sirupům. Měla jsem tu možnost ochutnat všechny vaše sirupy. Velmi mě zaujaly svou chutí a kvalitou, nic podobného jsem dosud nepila. Mám šestiletého syna, který si Vaše sirupy velmi oblíbil a moc mu chutnají. Nejvíce si pochutnává na tom bezovým. Od známých jsme také dostali údajně bezový sirup,který se však nevyrovná těm vašim. Stalo se nám, že váš sirup došel a já použila sirup od známých. Dala jsem ho synovi, a ten mi opáčil, ,,Mamko¨to není sirup od pana Konopka, já chci ten Konopkův. Také má rád ten černý ,,správně jitrocelový¨. Jsem upřímně ráda tomu, že napomáhají při léčbě rýmy,kašle a fungují preventivně. Díky tomu nemám syna každý druhý týden doma, ale pravidelně ve školce. Což má pro mě velký význam. I letos u nás bude Ježíšek nadělovat sirupy z vaší kuchyně. Ráda se Vám znovu ozvu, abych se s vámi podělila o nové zkušenosti. Přejeme Vaší rodinné firmě a vašim sirupům mnoho úspěchů ve vaší bohulibé činnosti. Vám osobně přejeme hodně zdraví a pohody. Užijte si všichni krásné Svátky Vánoční.

Prosinec 22, 2015 - 10:50 PM

Aneta 

Ráda doporučuji Vaše výrobky,protože mně moc pomáhají a chutnají. Jste „1“. Děkuji a mnoho zdaru přeji!

Listopad 9, 2015 - 8:51 PM

výrobce 

Dobrý den všem,přišel mi dopis poštou (což se dnes již málo stává) a byl jsem požádán o vložení na naše stránky. Tak činím,byť ve zkrácené verzi:
„Dobrý den,pane Konopku,ač jsem tomu moc nevěřila,Váš sirup z kopřivy mi opravdu pomohl od problémů z pokožkou potažmo z krví jako takovou. Spotřebovala jsem litr kopřivy se stévií a už to bylo znát. Myslím že jsem oprávněna toto soudit,protože jsem 25 let pracovala jako vrchní sestra v nemocnici na oddělení hematologie a interny.Doporučení jsem dostala od své vnučky,která používá Vaše výrobky s celou rodinou a jsou velice spokojeni,zvlášť pak s Rakytníkem,Goji a Ibiškem. Jsem ráda,že ještě někdo vyrábí a produkuje poctivé výrobky.Přeji mnoho síly a vytrvalosti. Se srdečným pozdravem Slavomíra.“
(Na dopis jsem odpověděl stejnou cestou a také zde chci velice poděkovat za pozitivní názor a spokojenost s našimi výrobky -pzn.výrobce)

Květen 23, 2015 - 3:44 PM

Lubomir 

Dobré,chutné a funkční.Chválím!

Květen 2, 2015 - 3:55 AM

Stanislava 

Dobrý den,
také já doporučuji,nedám dopustit na meduňkový sirup, upravil mi vysoký tlak a celkově mě zharmonizoval.Koupila jsem ho ve Znojmě na vinobraní a dcera zase rakytníkový – to prý je bomba!Ještě máme jitrocelový a nebyli jsme v zimě nemocní, jen lehká rýma…
Tak přejeme, ať se nadále daří!

Duben 12, 2015 - 5:17 PM

Veronika 

Dobrý den,chci poděkovat za Vaše sirupy. Ibišek pomohl a stále pomáhá mému dítěti. Někdy je chemie (bohužel) nevyhnutelná,ale když to jde přírodní cestou,jsem velice ráda! A s Vašimi sirupy to funguje! Hezký den a naschledanou na farmářském trhu. V.

Únor 16, 2015 - 7:59 AM

Monika 

Vaše sirupy a koncentráty měly veliký úspěch jako vánoční dárky. Děkuji a přeji mnoho zdaru v Novém roce 2015.Právě pijeme rakytník jako teplý nápoj -) Monika

Prosinec 29, 2014 - 1:34 PM

Katka 

Dobry den, poprve jsme ochutnali sirupy na Vanocni ulicce v Kostelci nad Orlici. Deti porad chteli strudlikovy caj. Domu jsme si odnesli 2 lahve strudliku (jablko se skorici) a dcerka mela kasel tak jsme vzali i jitrocel. Sirupy jsou vyborny a vsem dororucuji.

Prosinec 14, 2014 - 1:28 PM

Monika 

Dobrý den,připojuji se ke kladným recenzím těchto sirupů! Naše babička má opravdu skvělé výsledky s cukrem a tlakem po užívání Ibišku se stévií. A naše rodina nedá dopustit na Brusinku a Jitrocel! Děkujeme a přejeme mnoho mnoho zákazníků a úspěchů!
Krásné Vánoce.

Prosinec 13, 2014 - 7:30 PM

Bára 

Dobrý den. Ve vašem stánku v Kostelci nad Orlicí cca před dvěma týdny jsme ochutnali horký citron se zázvorem, a i když to původně měl být jen ten jeden kelímek, po ochutnání jsme zakoupili i sirup z goji. Po letech, kdy jsme si zvykli na ty komerční šťávy, je paráda vidět, jak je to krásně husté a voňavé, a opravdové, ne jen chemické.
Jsou prostě hrozně dobré :)

Prosinec 11, 2014 - 9:29 PM

Katka 

Dobrý den, sirupy jsme kupovaly se sestrou na trhách na Kuksu. Ibišek – výborný. Goji – zatím nevíme, zda léčí, ale mňam. Chilli – je to síla. Už jsem i stihla vyzkoušet léčivé účinky. Při nachlazení po třech dnech užívání po lžičičkách bylo po problému. Paráda, jsem moc spokojená.

Prosinec 11, 2014 - 10:34 AM

Jana 

Vaše sirupy se mi osvědčily, hlavně rakytník, grep se zázvorem a aronie. V zimě topí, už nevím co je mít studené ruce, rýmu. Děkuji, zase je na trhu něco poctivého. Ať se Vám daří a zákazníci se hrnou. Určitě Vás doporučím známým a přátelům. Hezké svátky a do nového roku hodně sil. Jana

Prosinec 6, 2014 - 9:49 AM

Elfka 

Dobrý den,pijeme sirupy dá se říci od začátku, kdy jste započeli výrobu. Vypěstovali jsme si na ně návyk. Jsou to sirupy, které opravdu fungují. Citron- zázvor, grep- zázvor mi topí v těle celou zimu. A nemoci mají smůlu.
Díky. Hodně sil při výrobě.

Prosinec 1, 2014 - 11:04 PM

Petr 

Děkujeme Všem za přízeň a spokojenost. Přejeme Vám mnoho zdraví a krásné prožití Vánočních svátků! Petr Konopek-výrobce

Listopad 30, 2014 - 9:23 PM

Tom 

Ahoj, dnes jsem na Vanocnim trhu v Trutnově koupil Vanocni sirup special jablko a skořice a to dobrých zkušenostech z prvního nákupu na Vánočním trhu v Kuksu. Super dárek na Vánoce. Vánoční dobrota. Vyzkoušejte taky právě teď na Vánoce. Doporučuji

Listopad 30, 2014 - 4:53 PM

Radmila 

Dobrý den,koncentrát Ibišek je skutečně pro těhotné a kojící jak uvedl výrobce. Při konzumaci 4 litrů mám oproti minulým těhotenstvím opravdu mléka dost a jsem velice ráda hlavně za naši malou. Ráda se vrátím k této firmě a budu pít samé zdravé věci. Maminky nebo ty budoucí …doporučuji. A krkonošským sirupům děkuji! Nevíte prosím proč mi nejde zobrazit e-shop.Děkuji za odpověď

Dobrý den Radmilo, pokud se Vám nezobrazuje eshop může to být tím že Váš prohlížeč neobsahuje modul Flash, zkuste otevřít eshop v jiném prohlížeči.Webmaster

Listopad 29, 2014 - 7:25 PM

Kamila 

Dobrý den,děkuji za výborné sirupy. Malým moc pomáhá Heřmánek a Jitrocel. Já miluju Grep se zázvorem. Chválííím a děkuji!

Listopad 26, 2014 - 12:34 PM

Tom 

Ahoj, dnes jsem na Vanocnim trhu v Kuksu koupil Vanocni sirup special jablko a skořice a je tak dobrý, že se pije jeden hrnek za druhým. Mňam. Doporučuji.

Listopad 23, 2014 - 3:55 PM

Vladka 

Včera jsem si na trhu zakoupila Váš výrobek sirup z chilli, chuťově má tedy fakt grády ale nikde jsem se nedočetla jaké množství sirupu mohu denně použít. Již je mi jasné, že se nepředávkuji ale také bych chtěla použít alespoň minimální léčivou dávku. Funguje také na benigní nádory hypofýzy? děkuji za odpověď Vladka.
——————————————————————
Dobrý den Vlaďko, všechny sirupy se používají v rámci prevence k běžnému pitnému režimu. Nejedná se o lék,je to doplněk stravy! Pokud berete nějaké léky na Váš problém,je nutné se poradit s lékařem zda je vhodné používat tento sirup. Vím že čili je vysoce antibakteriální a dokáže „zatočit“ s kde jakou nečistotou v těle. Používá se dle chuti a potřeby a nenahrazuje případné předepsané léky. Zkušenosti s čili sirupem jsou od našich klientů velmi pozitivní po delším užívání. Věřím že časem i Vy pocítíte příjemné změny se zdravotním stavem. Přeji mnoho zdraví a energie. Petr Konopek – výrobce

Listopad 18, 2014 - 8:03 PM

Květoslava Michnová 

Dobrý den,sirup Jitrocel a Goji se u nás velice osvědčil. Jsem ráda že jsem investovala dobře a že někdo vyrábí poctivé výrobky. Koupila jsem si něco podobného v Praze a to byly vyhozené peníze. Tentokrát jsem spokojená. Děkuji a přeji mnoho zdaru.

Říjen 30, 2014 - 9:41 AM

Karel 

Dobrý den,již několik měsíců konzumuji sirupy se stévií a jako diabetik mohu ostatním jen doporučit. Cukr mám nižší než obvykle a koncentráty jsou k pití příjemné. I když se tak ze začátku nezdálo. Zdravím Krkonošské sirupy a přeji mnoho zákazníků!
Karel (Brno)

Říjen 18, 2014 - 7:08 AM

Radková Jitka 

Dobrý den,již dlouho se chystám napsat recenzi na tyto výrobky. Bylo mi řečeno výrobcem,že koncentrát ibišku se stévií je schopen časem stáhnout krevní cukr,při pravidelném užívání.Musím jen potvrdit,že je to tak! Dostala jsem nezávadějící informace a záleželo na mém rozhodnutí,což se mi líbí. Příroda umí někdy víc než chemie a jsem ráda,že se tak stalo v mém případě. Děkuji a opět si koupím co se mi osvědčilo. Přeji mnoho spokojených klientů a Vám hodně síly k výrobě a produkci tak dobrých sirupů. Jitka

Září 27, 2014 - 8:20 AM

Jaroslav Koutný 

Tyto sirupy mi velice pomohly od potíží se zdravím.Užívám Goji a Rakytník již 4 měsíce a je to na prevenci opravdu vítečné.
Děkuji za radu výrobci!Připojuji se ke kladným recenzím!
Příroda je mocná.

Září 19, 2014 - 7:02 AM

Lenka Divíšková 

Dobrý den, vaše sirupy kupuji již delší dobu a vyzkoušela jsem kromě – chilli – snad už skoro všechny. A musím jen a jen chválit! Jsou opravdu výborné a na organismus působí tam, kde mají. Na farmářských trzích jsou to opravdu jedny z NEJ výrobků !!!! Přeji hodně spokojených zákazníků jako jsem já.

Září 3, 2014 - 11:42 AM

Zuzana Mertliková 

Dobrý den,od té doby co mé děti pijí Rakytníkový sirup,ještě nebyly nemocné. Fakt super metoda bez léků a chemie. V rámci prevence výborné. Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků. Jistě se k této firmě vrátím.

Srpen 20, 2014 - 5:22 PM

Bc.Masný Václav 

Dobrý den,rád se připojuji ke kladným recenzím na tyto výrobky. Jsem velice spokojen s několika druhy těchto sirupů,které mi dávají velice mnoho v preventivních vlastnostech vzhledem k mému zdraví.Jmenovitě pak sirup z Goji,Ibišku a Grep se zázvorem! Přeji rovněž mnoho úspěchu a přeji si víc takových spořádaných výrobců v době chemie ve které žijeme. Jsem Vašim věrným zákazníkem.

Srpen 14, 2014 - 3:35 PM

Vladimíra 

Dobrý den,chci poděkovat za sirup z Goji,který nemá v prevenci žádnou chybu. Mám potíže s ledvinama již dlouhou dobu a po konzumaci 3 litrů sirupu z Goji se problémy daly na ústup. Příroda je mocná čarodějka. A poděkování firmě která dělá tak dobré výrobky je nevyhnutelná! Děkuji a přeji mnoho úspěchů! Laďka

Červenec 15, 2014 - 2:33 PM

Lukyyn 

Zakoupili jsme si již více druhů sirupů od této firmy a opravdu chválíme. Jsou výborné a naše babi se cítí po Ibišku a Goji fakt skvěle,dokonce cukr je nižší než obvykle atd. Stojí to víc peněz ale mnohem míň než v lékárnách!! Je to prostě fajn,že se vracíme k přírodě a firma Krkonošské sirupy to dělá poctivě! Děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Červen 28, 2014 - 11:22 AM

Simona 

Před nedávnem jsem si zakoupila grep se zázvorem a goji a jsem velice spokojená. Tak dobré sirupy jsem ještě nikdy neměla. Děkuji a přeji mnoho zdaru.

Červen 23, 2014 - 7:34 PM

Monika 

Kúpila som si koprivovy a matovy a su uzasne. Naozaj silne koncentraty, takze staci dat do pohara len trosku. Urcite ochutnam aj dalsie :)Zelam vela spokojnych zakaznikov.

Červen 18, 2014 - 2:23 PM

Zdena 

Děkuji za rakytníkový sirup,který pije celá naše rodina.
Je suprový a vydrží nám hodně dlouho,opravdu stačí jen malinko přidat do vody. Hodně spokojených zákazníků přeji!

Květen 27, 2014 - 10:45 AM

ing. Jiří Hlavica 

Dobrý den,rád se připojuji ke kladné recenzi na tyto výrobky. Mohu jen doporučit.

Květen 24, 2014 - 5:41 AM

Michaela 

Chci poděkovat za výtečný sirup z Goji,který si ráda znovu zakoupím. Vydrží hodně dlouho a cítím se opravdu skvěle.Pozoruji zlepšení po zdravotní stránce již po konzumaci druhého litru. Přeji mnoho úspěchu Krkonošským sirupům!

Květen 19, 2014 - 4:41 PM

Andrea 

Dobrý den,po několika týdením užívání sirupu z Goji se opravdu cítím svěže a plná energie.Mé děti milují sirup z Mateřídoušky a ráda všem tyto výrobky doporučuji!
Přeji mnoho zdaru této firmě.

Duben 27, 2014 - 6:18 AM

Beny 

Nedávno jsem si zakoupil sirup CHilli,pánové,řeknu Vám kam se hrabe Viagra a to v sirupu není žádná chemie-doporučuji

Duben 17, 2014 - 6:27 PM

Míla 

Jsem velice spokojena s těmito výrobky!
Děkuji a všem velice doporučuji.

Duben 14, 2014 - 5:03 PM

Klára 

Sirup z Ibišku splnil veškerá má očekávání!
Chuťově výborný a ještě se mi znatelně ulevilo od problémů.
Děkuji a těším se na další nákup!

Duben 14, 2014 - 8:24 AM

Věra 

Zakoupila jsem citrón+zázvor a brusinku – výborné. Doporučuji. Cena je sice dražší, ale je to silný koncentrát.Určitě se k této firmě vrátím. Děkuji. Věra :-)

Duben 13, 2014 - 11:07 AM

Kateřina 

Děkuji za výborné sirupy,jsem velmi spokojená!!

Duben 10, 2014 - 7:56 PM

Pokus 

Testovací příspěvek

Březen 28, 2014 - 5:47 PM