Recenze

Napiště nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
For security reasons we save the IP address 54.226.76.27.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
13 entries.
Zdena.S. wrote on 4.12.2017 at 9.27:
Dobrý den,už chápu Vaše upozornění na podobné sirupy ve Vašem okolí.Koupila jsem si sirup v Jilemnici na farmářském trhu sirup v mylném domnění, že jde o Vaše výrobky a byla jsem hrozně zklamaná chutí,potažmo i barvou. Pak jsem zjistila že jde o nějaké "Babiččiny sirupy" Vaše kvalita je opravdu nezaměnitelná a už si dám příště pozor. Vždy budu hledat jen KRKONOŠSKÉ SIRUPY. Přeji mnoho úspěchu a pokračujte v tom co děláte. Děkuji Z.
Věra z místa Ostrava wrote on 16.11.2017 at 18.04:
Mohu jen doporučit, vracím se k přírodě, moc mi chutná rakytník a hruška s badyánem, jablko skořice a všechny další. ŽÁDNÁ ÉČKA - ZA VELMI DOBROU CENU!
Iva Zarubná z místa Hradec Králové wrote on 15.11.2017 at 6.51:
Sirupy užíváme celá rodina a musim jen chválit. Šípek na kašel je super. Web máte hezky,ať se daří.
Aneta wrote on 14.8.2017 at 14.59:
Ráda doporučuji Vaše výrobky,protože mně moc pomáhají a chutnají. Jste „1“. Děkuji a mnoho zdaru přeji!
Mahulenka wrote on 15.3.2017 at 16.55:
Vážený pane Konopku,zasíláme velké díky Vám a vašim sirupům. Měla jsem tu možnost ochutnat všechny vaše sirupy. Velmi mě zaujaly svou chutí a kvalitou, nic podobného jsem dosud nepila. Mám šestiletého syna, který si Vaše sirupy velmi oblíbil a moc mu chutnají. Nejvíce si pochutnává na tom bezovým. Od známých jsme také dostali údajně bezový sirup,který se však nevyrovná těm vašim. Stalo se nám, že váš sirup došel a já použila sirup od známých. Dala jsem ho synovi, a ten mi opáčil, ,,Mamko¨to není sirup od pana Konopka, já chci ten Konopkův. Také má rád ten černý ,,správně jitrocelový¨. Jsem upřímně ráda tomu, že napomáhají při léčbě rýmy,kašle a fungují preventivně. Díky tomu nemám syna každý druhý týden doma, ale pravidelně ve školce. Což má pro mě velký význam. I letos u nás bude Ježíšek nadělovat sirupy z vaší kuchyně. Ráda se Vám znovu ozvu, abych se s vámi podělila o nové zkušenosti. Přejeme Vaší rodinné firmě a vašim sirupům mnoho úspěchů ve vaší bohulibé činnosti. Vám osobně přejeme hodně zdraví a pohody. Užijte si všichni krásné Svátky Vánoční.
Sistershoods wrote on 21.12.2016 at 18.14:
Výborné sirupy a bylo těžké si vybrat. Nakonec máme úchvatný jitrocelový sirup.
Veronika wrote on 13.11.2016 at 18.10:
Dobrý den,chci poděkovat za Vaše sirupy. Ibišek pomohl a stále pomáhá mému dítěti. Někdy je chemie (bohužel) nevyhnutelná,ale když to jde přírodní cestou,jsem velice ráda! A s Vašimi sirupy to funguje! Hezký den a naschledanou na farmářském trhu. V.
Hana wrote on 19.10.2016 at 16.19:
Nahodou jsem na trhach natrefila na tyto sirupy, byla jsem v tu dobu tehotna, tak jsem na doporuceni vyzkousela chutny Ibisek a Materidousku. Ted mame vypito a vracim se pro sirupy na eshop. Nevim ktery vybrat, ale uz se na nej s detmi tesime.. Skoda jen, ze se tento produkt neda zakoupit v okoli MB ci Jicina..Vsem doporucuji a prej hodne daru vyrobcum.
Stanislava wrote on 10.10.2016 at 18.10:
Dobrý den, také já doporučuji,nedám dopustit na meduňkový sirup, upravil mi vysoký tlak a celkově mě zharmonizoval.Koupila jsem ho ve Znojmě na vinobraní a dcera zase rakytníkový – to prý je bomba!Ještě máme jitrocelový a nebyli jsme v zimě nemocní, jen lehká rýma… Tak přejeme, ať se nadále daří!
Jiří Havel wrote on 20.9.2016 at 11.20:
Každý den si dávám panáka – říkám tomu „čilijovej“ – prostě 0,2 dl sirupu s chilli. (Dostal jsem 1 l od Jéžíška.) A nemá to chybu – akorát nevím, zda po ránu na lačno (jako slivovici), nebo před jídlem, nebo po jídle. Už jsem si na to tak zvyknul, že mi to ani nepřipadá, že by to pálilo. Jiří Havel
Mila wrote on 15.8.2016 at 7.53:
Výborný sirupky které fungují.Dávám dětem a prevence super. Rakytník,borůvka a mateřídouška! Děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů. Míla
Veronika wrote on 22.5.2016 at 21.17:
Vyzkoušela jsem už snad všechny šťávičky od této firmy a jedním slovem PECKA! Nic jiného uz nechceme 😊 Mohu jen doporučit a jestli se vám zdá cena vysoká, tak zdravíčko je mnohem dražší 😉
Antonín Pekárek wrote on 19.5.2016 at 23.15:
Borůvka,rakytník a grep se zázvorem to je TOP! Zkušenosti s těmito výrobky máme bohaté a i když jsem zkoušel jiné výrobce tyto musím vyzdvihnout. Děkujeme a přejeme hodně úspěchu! T.P.